Rok 2011


Uroczystości jubileuszu 20-lecia Towarzystwa Oświatowego „Edukacja” rozpoczęła Msza święta odprawiona 10 kwietnia w sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi. W sobotę 16 kwietnia w łódzkiej „Wytwórni” miały miejsce obchody związane z okrągłym jubileuszem. Pani Minister Katarzyna Hall uznała za szczególnie ważne rozbudzanie pasji i talentów w naszej szkole, a pan Jan Kamiński – Łódzki Kurator Oświaty podkreślił dużą liczbę laureatów i finalistów konkursów. Medale „PRZYJACIEL SZKOŁY” otrzymali rodzice naszych uczniów, nauczyciele i inni zasłużeni pracownicy placówki przy Inżynierskiej. Z radością przyjęliśmy też wiadomość, że wieloletnia praca nauczycielek naszych szkół pań: Zofii Kity, Krystyny Nowotny i Barbary Zaradzkiej została nagrodzona przyznaniem im Medalu Komisji Edukacji Narodowej.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *