Komunikat Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej Towarzystwa Oświatowego „Edukacja” POBIERZ>>>

W dniu 1.09.2020 roku odbędą się inauguracje nowego roku szkolnego. Tym razem nie będzie to jedna duża uroczystość, lecz cykl spotkań zrealizowanych w mniejszych grupach wg następującego grafiku:

godzina klasy uwagi
9:00
0 oraz 1 możliwy udział jednego dorosłego opiekuna zobowiązanego do stosowania środków ochronnych: osłona ust i nosa, rękawiczek jednorazowych lub dezynfekcji rąk.
10:00
2, 3 bez udziału opiekunów
11:00
4, 5 bez udziału opiekunów
12:00
6 bez udziału opiekunów
13:00
7, 8 bez udziału opiekunów

Każda z uroczystości potrwa około 45 minut i odbędzie się na sali gimnastycznej. Nowi uczniowie szkoły oraz ich opiekunowie zostaną także zapoznani z lokalizacją szatni i sal zajęciowych, która ułatwi samodzielne rozpoczęcie zajęć w drugim dniu roku szkolnego 2020/2021.