Nasza szkoła kontynuuje sukcesy w Odysei Umysłu, zdobywając miejsca w czołówce ogólnopolskiej.

W roku szkolnym 2023/2024 nasza drużyna ponownie wykazała się wyjątkowymi umiejętnościami, zajmując 5 i 11 miejsce w Finałach Ogólnopolskich Odysei Umysłu. Program ten, kierujący się ideami kreatywności i innowacji, pozwolił naszym uczniom na rozwijanie zdolności myślenia krytycznego i kreatywnego.

Pod kierunkiem trenerów Katarzyny Kłosińskiej i Lidii Orzechowskiej, uczniowie rozwiązali skomplikowane problemy długoterminowe nr 3 i 5, co zaowocowało ich wysokim umiejscowieniem. Drużyny z naszej szkoły nie tylko zdobyły cenne doświadczenie, ale także pokazały, że praca zespołowa i determinacja prowadzą do sukcesu.

Odyseja Umysłu od lat inspiruje młodzież do poszukiwania nowatorskich rozwiązań i udowadnia, że edukacja przez działanie ma realny wpływ na rozwój osobisty i edukacyjny uczniów.