Świąteczne spotkanie online z chińskimi uczniami z Qingbaijiang Foreign Language Primary School.

W ramach trwającej współpracy z Qingbaijiang Foreign Language Primary School w Chengdu, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w świątecznym spotkaniu online. Wydarzenie to miało miejsce 25 grudnia 2024 roku i było okazją do kulturalnej wymiany i wzajemnego poznania tradycji.

Podczas spotkania uczniowie prezentowali wykonane przez siebie tańce noworoczne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i w Chinach. Spotkanie to jest częścią szerszego programu, który obejmuje Kulturowe Koło Państwa Środka, działające przy naszej szkole.

Program ten pozwala uczniom na bieżąco odkrywać bogactwo kultury chińskiej, co jest nieocenioną wartością w procesie edukacyjnym i przygotowuje młodych ludzi do życia i współpracy w globalizującym się świecie.