Nauczyciele

Zofia Kita

Zofia Kita Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo kita.z@to.edu.pl SP: 4a, 4b, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b,...
Read More
Nauczyciele

Magdalena Zając

Magdalena Zając Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo zajac.m@to.edu.pl SP: 1c, 4a, 4b, 5a, 5b, 5c, 7a, 7b, 5a SP Wykształcenie...
Read More
Nauczyciele

Monika Szymałkowska

Monika Szymałkowska Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo szymalkowska.m@to.edu.pl SP: 2a, 2b, 5b, 5c - Wykształcenie i status zawodowy nauczyciel kontraktowy magister...
Read More
Nauczyciele

Anna Kolbuszewska

Anna Kolbuszewska Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo kolbuszewska.a@to.edu.pl "0", 4a, 4b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b, 8c 6a Wykształcenie...
Read More
Nauczyciele

Małgorzata Kaźmierczak

Małgorzata Kaźmierczak Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo kazmierczak.m@to.edu.pl SP: 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b, 8c - Wykształcenie i status...
Read More
Nauczyciele

Ewa Ciemnicka

Ewa Ciemnicka dyrektor szkoły Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo ciemnicka.e@to.edu.pl SP: 8a, 8b, 8c - Wykształcenie i status zawodowy nauczyciel...
Read More
Nauczyciele

Jolanta Walkiewicz

Jolanta Walkiewicz Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo walkiewicz.j@to.edu.pl - - Wykształcenie i status zawodowy nauczyciel dyplomowany magister bibliotekoznawstwa i informacji...
Read More
Nauczyciele

Jolanta Witczak

Jolanta Witczak Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo witczak.j@to.edu.pl SP: 2b 2b SP Wykształcenie i status zawodowy nauczyciel dyplomowany magister nauczania...
Read More
Nauczyciele

Katarzyna Sobczyk

Katarzyna Sobczyk Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo sobczyk.k@to.edu.pl SP: "0" "0" Wykształcenie i status zawodowy nauczyciel mianowany magister nauczania wczesnoszkolnego...
Read More
Nauczyciele

Joanna Słonecka-Micyk

Joanna Słonecka-Micyk Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo slonecka.j@to.edu.pl SP: 3b 3b SP Wykształcenie i status zawodowy nauczyciel mianowany magister edukacji...
Read More
Nauczyciele

Iwona Koszlaga

Iwona Koszlaga Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo koszlaga.i@to.edu.pl SP: 2c, 3a 2c SP Wykształcenie i status zawodowy nauczyciel dyplomowany magister...
Read More
Nauczyciele

Lidia Gałęcka

Lidia Gałęcka Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo galecka.l@to.edu.pl SP: 1c, 1cSP Wykształcenie i status zawodowy nauczyciel dyplomowany magister edukacji wczesnoszkolnej...
Read More
Nauczyciele

Katarzyna Czternastkiewicz

Katarzyna Czternastkiewicz Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo czternastkiewicz.k@to.edu.pl 1a 1a Wykształcenie i status zawodowy nauczyciel mianowany magister - edukacja wczesnoszkolna,...
Read More
Nauczyciele

Małgorzata Bieniek

Małgorzata Bieniek Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo bieniek.m@to.edu.pl SP: 3a 3a SP Wykształcenie i status zawodowy nauczyciel mianowany magister turystyki...
Read More
Nauczyciele

Magdalena Barszczewska

Magdalena Barszczewska Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo barszczewska.m@to.edu.pl SP: 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 1b SP Wykształcenie...
Read More
Nauczyciele

Bożena Banasiak

Bożena Banasiak Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo banasiak.b@to.edu.pl SP: 2a 2a SP Wykształcenie i status zawodowy nauczyciel dyplomowany Dodatkowe osiągnięcia...
Read More
Nauczyciele

Magdalena Więckowska

Magdalena Więckowska Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo wieckowska.m@to.edu.pl - Wykształcenie i status zawodowy nauczyciel kontraktowy absolwentka Akademii Muzycznej im. G....
Read More
Nauczyciele

Łukasz Pilżys

Łukasz Pilżys - zastępca dyrektora Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo pilzys.l@to.edu.pl SP: 5a, 5b, 5c, 6a, 6b 7a, 7b, 8a, 8b,...
Read More
Nauczyciele

Krystyna Nowotny

Krystyna Nowotny Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo nowotny.k@to.edu.pl SP: 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b, 8c -...
Read More
Nauczyciele

Katarzyna Turek

Katarzyna Turek Adres email Nauczane klasy Wychowawstwo turek.k@to.edu.pl SP: 5a, 5c, 6a, 6b, 8c 8c SP Wykształcenie i status zawodowy...
Read More
1 2 3 4 7
Print Friendly, PDF & Email