Jubileuszowa Gala XXX-lecia

2021

Jubileuszowa gala XXX-lecia naszej szkoły wymagała odpowiedniej oprawy i miejsca. Filharmonia Łódzka ugościła nas w swych progach, serwując ucztę dla ducha i ciała.  Koncert Orkiestry Filharmonii Narodowej, pod batutą Andrzeja Boreyki, stanowił idealne wprowadzenie do wieczoru wspomnień i refleksji. Dyrektor szkoły, Agnieszka Błażejczyk, składając życzenia społeczności, podkreślała wartość tradycji i trwania, bez których to, co nowe nie mogłoby istnieć.  Przez trzydzieści lat Towarzystwo Oświatowe Edukacja skutecznie buduje fundamenty swojej działalności wraz ze wspaniałymi pedagogami, uczniami, rodzicami, członkami stowarzyszenia i przyjaciółmi szkoły, którzy w ten wieczór licznie zaszczycili nas swoją obecnością. Dzięki energii łączącej wspólnotę, Stowarzyszenie i szkoły rozwijają się, a ludzie tworzący to miejsce wyglądają w przyszłość z nadzieją i optymizmem. Dąb, będący częścią naszego logo, jest symbolem siły i potęgi oraz trwałości. To właśnie on stał się prezentem, przekazanym w podziękowaniach, wyjątkowym osobom zasłużonym dla rozwoju naszego Stowarzyszenia. Ważnym punktem naszej uroczystości były także podziękowania dla Pani Ewy Ciemnickiej, która najdłużej, bo aż osiemnaście lat, pełniła funkcję dyrektor naszej szkoły.