Razem możemy więcej!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Szanowni Państwo Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele i Sympatycy naszej szkoły !

Zwracamy się z prośbą o dokonanie odpisu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) na rzecz Towarzystwa Oświatowego „Edukacja”. To prosty i szybki sposób – nie wymaga wysiłku ani samodzielnego dokonywania wpłaty. Wystarczy uzupełnić rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym

KRS 0000141749

Mając świadomość, jak wiele organizacji pożytku publicznego prosi dziś o wsparcie ich działalności, tym bardziej dziękujemy wszystkim, którzy o nas pamiętają. Przekazywane wsparcie jest elementem budowania wspólnoty i wyrazem troski o rozwój naszej szkoły.

W tym roku część zgromadzonych środków pragniemy przekierować do powstającego Funduszu Stypendialnego dla wybitnych uczennic i uczniów naszej szkoły. Idea wsparcia tych wspaniałych, młodych ludzi kiełkowała od dawna, teraz zmaterializuje się. Również środki z odpisu do tego się przyczynią.

Wspierajmy edukację i rozwój naszych dzieci. Razem możemy więcej! Znamy Państwa życzliwość i ofiarność, dziękujemy za nią.

Zarząd T.O. Edukacja

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Comments are closed.