Odyseja Umysłu 2020

UWAGA, UWAGA 🙂

WIELKI SUKCES ODYSEUSZY!

DWIE GRUPY DZIELNYCH I KREATYWNYCH UCZNIÓW PODJĘŁY TRUDNE WYZWANIE- UDZIAŁ W WIRTUALNYCH FINAŁACH ŚWIATOWYCH MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KREATYWNOŚCI ODYSEJA UMYSŁU.

EFEKTEM STARAŃ JEST ZDOBYCIE PRZEZ OBIE DRUŻYNY (W PROBLEMIE DŁUGOTERMINOWYM BALSA LIMBO I SWOJEJ KATEGORII WIEKOWEJ) PIERWSZYCH MIEJSC W EUROPIE ORAZ POLSCE.

NA ŚWIECIE DRUŻYNA MŁODSZA ZAJĘŁA 6 LOKATĘ, STARSZA 15 LOKATĘ. W SUMIE W KONKURSIE WYSTARTOWAŁO 835 DRUŻYN Z CAŁEGO ŚWIATA.

Ogólnopolski Festiwal Inscenizacji Teatralnych w Języku Niemieckim DEUTSCHE BUEHNE 2019

21 marca klasa IIA reprezentując naszą szkołę w Ogólnopolskim Festiwalu Inscenizacji Teatralnych w Języku Niemieckim DEUTSCHE BUEHNE 2019, zajęła I miejsce w kategorii klas I – V SP.

Wystawiliśmy przedstawienie pod tytułem “Prinzessin Froeschi”.

Wykorzystanie umiejętności posługiwania się językiem niemieckim na scenie doskonale motywuje uczniów do dalszej nauki.

To świetny sposób na zdobywanie nowych umiejętności poprzez dobrą zabawę.

GRATULACJE!!!

Anetta Dyrała

ODYSEJA UMYSŁU

Nasi Odyseusze z I grupy wiekowej zostali Laureatami II stopnia 28. Finału Ogólnopolskiego “Odysei Umysłu”.

Kolejnym etapem jest udział w 27. Festiwalu Europejskim w Petrovskoye k. Petersburga w Rosji.

Serdeczne gratulujemy dzieciom i trenerkom, p. Lidii Orzechowskiej i p. Annie Głogowskiej.