Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla laureatów konkursów wojewódzkich.

W dniu 17 maja 2023r. Łódzki Kurator Oświaty zaprosił uczniów – laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród. W województwie łódzkim do pierwszego etapu konkursu przystąpiło ponad 19300 uczniów, z których dwustu otrzymało tytuł laureata w dziesięciu konkursach przedmiotowych.

Wśród nagrodzonych znalazło się siedmioro uczniów naszej szkoły:

– Magda Kopeć – laureatka konkursu z biologii;

– Lucas Móga – laureat konkursu z biologii (uczeń klasy piątej!!!);

– Oscar Osuch – laureat konkursu z j. angielskiego;

– Mikołaj Rasz – laureat konkursu z j. angielskiego;

– Igancy Malicki – laureat konkursu z geografii;
– Maciej Zdanowicz – laureat konkursu z geografii;

– Mateusz Konecki – laureat konkursu z chemii.

Poza laureatami tutuły finalistów uzyskało sześciu uczniów: Małgorzata Pustelnik (j. polski), Kacper Wojewoda (matematyka), Barbara Białek i Filip Oszukowski (biologia), Maksymilian Piętka (chemia) oraz Jerzy Podkościelny (geografia).

Gratulujemy naszym uczniom wspaniałego sukcesu, który poza satysfakcją wiąże się z przyjęciem do dowolnie wybranej szkoły ponadpodstawowej – szkoły marzeń, a w przypadku języka angielskiego uczniowie otrzymują 100% z egzaminu ósmoklasisty!
Dziękujemy nauczycielom-opiekunom naszych uczniów za poświęcony czas i wsparcie w przygotowanie finalistów i laureatów!