1,5% podatku

Facebook
Twitter
LinkedIn

 

Szanowni Państwo,

ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków rodzin oraz znajomych i przeznaczenie 1,5% na rzecz naszego Towarzystwa Oświatowego, mającego status OPP.

Planujemy uzyskane środki przeznaczyć wyłącznie na wspieranie działań samorządowych naszych uczniów oraz motywowanie ich do rozwijania uzdolnień i pasji.

 

W tym celu m.in. stworzyliśmy zasady Szkolnego Budżetu Obywatelskiego – wpłynęły projekty klasowe i w najbliższym czasie nasi uczniowie w drodze głosowania wyłonią zwycięski projekt lub projekty. Okaże się czy zrealizujemy np. salę kinową, zmodernizujemy strefę czytelnika, zakupimy automat do przekąsek, terminal płatniczy w sklepiku, piłki do siedzenia, utworzymy tematyczne sale lekcyjne, zakupimy dodatkowe tablety, komputery dostępne dla uczniów w trakcie przerw lub inne. Na ten cel przeznaczyliśmy również zebraną w trakcie świątecznej akcji “Fabryki Dobrych Uczynków” kwotę 2 tys. zł. Potrzebujemy zdecydowanie więcej, aby zrealizować projekty dzieci.

 

Drugą inicjatywą, na którą chcemy przeznaczyć zebrane środki jest motywowanie uczniów do rozwijania uzdolnień i pasji poprzez przyznanie stypendiów motywacyjnych

 

Przypominamy Państwu, iż przeznaczając w rozliczeniu podatkowym 1,5% na rzecz OPP należy podać nr KRS 0000141749

 

Dziękując za Państwa zaangażowanie w rozwój naszych szkół

Pozdrawiamy

Dyrektorzy

Agnieszka Błażejczyk i Piotr Piotrowski

oraz Zarząd T.O. “Edukacja”

Zobacz inne

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Comments are closed.