1,5% podatku

Facebook
Twitter
LinkedIn

 

Szanowni Państwo,

ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków rodzin oraz znajomych i przeznaczenie 1,5% na rzecz naszego Towarzystwa Oświatowego, mającego status OPP.

Planujemy uzyskane środki przeznaczyć wyłącznie na wspieranie działań samorządowych naszych uczniów oraz motywowanie ich do rozwijania uzdolnień i pasji.

 

W tym celu m.in. stworzyliśmy zasady Szkolnego Budżetu Obywatelskiego – wpłynęły projekty klasowe i w najbliższym czasie nasi uczniowie w drodze głosowania wyłonią zwycięski projekt lub projekty. Okaże się czy zrealizujemy np. salę kinową, zmodernizujemy strefę czytelnika, zakupimy automat do przekąsek, terminal płatniczy w sklepiku, piłki do siedzenia, utworzymy tematyczne sale lekcyjne, zakupimy dodatkowe tablety, komputery dostępne dla uczniów w trakcie przerw lub inne. Na ten cel przeznaczyliśmy również zebraną w trakcie świątecznej akcji “Fabryki Dobrych Uczynków” kwotę 2 tys. zł. Potrzebujemy zdecydowanie więcej, aby zrealizować projekty dzieci.

 

Drugą inicjatywą, na którą chcemy przeznaczyć zebrane środki jest motywowanie uczniów do rozwijania uzdolnień i pasji poprzez przyznanie stypendiów motywacyjnych

 

Przypominamy Państwu, iż przeznaczając w rozliczeniu podatkowym 1,5% na rzecz OPP należy podać nr KRS 0000141749

 

Dziękując za Państwa zaangażowanie w rozwój naszych szkół

Pozdrawiamy

Dyrektorzy

Agnieszka Błażejczyk i Piotr Piotrowski

oraz Zarząd T.O. “Edukacja”

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Comments are closed.