Deski niosące pomoc ukraińskim dzieciom

Facebook
Twitter
LinkedIn
Zrób deskę i pomóż dzieciom z Ukrainy! W akcji pod takim hasłem, uczniowie z naszej szkoły
pomagali swoim rówieśnikom zza naszej wschodniej granicy. Wojna sprawiła, że ogromna liczba ukraińskich dzieci potrzebuje wsparcia.
Zasady wsparcia były proste. Za każdą minutę spędzoną w pozycji tzw. deski, sponsorzy wpłacali na konto zbiórki złotówkę . W efekcie akcji, do której przyłączyli się uczniowie wielu szkół, uzbierano w zaledwie kilka dni 8 tysięcy złotych. To o dwa więcej niż początkowo zakładano. Uczniom TOE udało się wytrzymać w desce ponad 129 minut. Brawo dla wszystkich!

To nie pierwsza nasza akcja pomocowa tego typu. Przypomnijmy, że w grudniu 2021 roku robiliśmy deski w ramach charytatywnego prezentu na Mikołaja dla dzieci z domów dziecka. Dzięki naszemu wysiłkowi fizycznemu udało nam się zebrać kilkadziesiąt minut na ten cel!

 

Zobacz inne

Warsztaty robienia kul do kąpieli.

W naszej szkole, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, odbyły się warsztaty robienia kul do kąpieli. Najmłodsi uczniowie z  klasy “0” 

Mistrzostwa Świata Qatar 2022.

Nasza szkoła kibicuje oraz zapisuje wyniki podczas Mistrzostw Świata Qatar 2022                        

Niezwykłe osobowości w naszej szkole.

Nasi nauczyciele robią naprawdę ważne i dobre rzeczy. Nie sposób się nimi nie chwalić. Idealnym przykładem może być np. aktywność pani Asi

Comments are closed.