Deski niosące pomoc ukraińskim dzieciom

Facebook
Twitter
LinkedIn
Zrób deskę i pomóż dzieciom z Ukrainy! W akcji pod takim hasłem, uczniowie z naszej szkoły
pomagali swoim rówieśnikom zza naszej wschodniej granicy. Wojna sprawiła, że ogromna liczba ukraińskich dzieci potrzebuje wsparcia.
Zasady wsparcia były proste. Za każdą minutę spędzoną w pozycji tzw. deski, sponsorzy wpłacali na konto zbiórki złotówkę . W efekcie akcji, do której przyłączyli się uczniowie wielu szkół, uzbierano w zaledwie kilka dni 8 tysięcy złotych. To o dwa więcej niż początkowo zakładano. Uczniom TOE udało się wytrzymać w desce ponad 129 minut. Brawo dla wszystkich!

To nie pierwsza nasza akcja pomocowa tego typu. Przypomnijmy, że w grudniu 2021 roku robiliśmy deski w ramach charytatywnego prezentu na Mikołaja dla dzieci z domów dziecka. Dzięki naszemu wysiłkowi fizycznemu udało nam się zebrać kilkadziesiąt minut na ten cel!

 

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Comments are closed.