Dziękujemy!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Wiele osób z naszej społeczności z entuzjazmem włączyło się w akcję pomocy dla Ukrainy. Dziękujemy bardzo serdecznie uczniom, którzy zajęli się pakowaniem, a nie było to wbrew pozorom wcale proste zadanie: trzeba było działać z głową, by odpowiedzieć na pytanie – co włożyć, gdzie i jak to zapakować. Dziękujemy rodzicom, którzy jak zwykle nie zawiedli, organizując torby, kartony z darami i piekąc…ciasto, które pomogło w nawiązaniu lepszych relacji owocujących zasileniem skarbonki.

Nauczycielom i paniom z sekretariatu podziękowania za…wszystko – nawet za pomoc w sprzątaniu. Szczególne ukłony przesyłamy biegaczom nieszczędzącym grosza – obiecaliśmy im udział w wiosennym Parkrunie. Na koniec szczególne podziękowania za inicjatywę i koordynację Pani Dyrektor!

 

Zobacz inne

Warsztaty robienia kul do kąpieli.

W naszej szkole, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, odbyły się warsztaty robienia kul do kąpieli. Najmłodsi uczniowie z  klasy “0” 

Mistrzostwa Świata Qatar 2022.

Nasza szkoła kibicuje oraz zapisuje wyniki podczas Mistrzostw Świata Qatar 2022                        

Niezwykłe osobowości w naszej szkole.

Nasi nauczyciele robią naprawdę ważne i dobre rzeczy. Nie sposób się nimi nie chwalić. Idealnym przykładem może być np. aktywność pani Asi

Comments are closed.