Dziękujemy!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Wiele osób z naszej społeczności z entuzjazmem włączyło się w akcję pomocy dla Ukrainy. Dziękujemy bardzo serdecznie uczniom, którzy zajęli się pakowaniem, a nie było to wbrew pozorom wcale proste zadanie: trzeba było działać z głową, by odpowiedzieć na pytanie – co włożyć, gdzie i jak to zapakować. Dziękujemy rodzicom, którzy jak zwykle nie zawiedli, organizując torby, kartony z darami i piekąc…ciasto, które pomogło w nawiązaniu lepszych relacji owocujących zasileniem skarbonki.

Nauczycielom i paniom z sekretariatu podziękowania za…wszystko – nawet za pomoc w sprzątaniu. Szczególne ukłony przesyłamy biegaczom nieszczędzącym grosza – obiecaliśmy im udział w wiosennym Parkrunie. Na koniec szczególne podziękowania za inicjatywę i koordynację Pani Dyrektor!

 

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Comments are closed.