Festiwal Pięknego Słowa  “Słowa mają moc”

Facebook
Twitter
LinkedIn
W ramach Festiwalu Pięknego Słowa najstarsi uczniowie z klas siódmych i ósmych przygotowali przemówienia na temat ,,Słowa mają moc”. Poloniści wyłonili 15 najlepszych tekstów spośród kilkudziesięciu prac.
Gratulujemy przedstawicielom klasy 7a – Filipowi, Krzyśkowi, Marcelowi, Mateuszowi Szymonowi i Wiktorowi, a także ósmoklasistom, którzy zaangażowali się w to wyzwanie: Ani i Staśkowi (klasa 8a) oraz Hani, Zuzi, Małgosi, Ignacemu, Kacprowi, Maksowi (klasa 8b).
Teraz trwają przygotowania do finału. Uczniowie szlifują swoje mowy i doskonalą umiejętności wystąpień publicznych. Za nami pierwsze spotkanie z panem Wiktorem Moraczewskim (aktorem, dramaturgiem) z Fabryki Sztuki, który poprzez różnorodne ćwiczenia, pracę z ciałem i głosem, podpowiada młodym ludziom, jak odkryć swoje mocne strony, jak przełamać stres, jak odnaleźć się na scenie.
Kolejne spotkanie odbędzie się 2 listopada.
Trzymamy kciuki za naszych mówców – finałowe wystąpienia już 9 listopada 2022 r.
Dziękujemy Fabryce Sztuki za wsparcie i współpracę.
Działania dofinansowano w ramach programu Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki 2022 ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego).

Zobacz inne

1,5% podatku

  Szanowni Państwo, ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków

Szkoła w nocy też może być fajna

To była niezwykła i pełna atrakcji karnawałowa noc. Uczniowie z klasy 7a, wraz z wychowawczyniami, postanowili na noc zostać….w szkole. Tym razem

Szkolne koło ornitologiczne.

Dzieci z koła ornitologicznego pamiętają o swoich skrzydlatych przyjaciołach. W tym trudnym dla ptaków okresie, wieszają własnoręcznie zrobione ptasie ciasto.

Comments are closed.