T.O. EDUKACJA dla UKRAINY

Facebook
Twitter
LinkedIn
Szanowni Państwo liczymy na Państwa obecność w:

piątek, 4 marca od godziny 14 do godziny 20 

sobota, 5 marca od godziny 8.30 do godziny 14.00 

Będzie z Nami społeczność biegaczy łódzkich, którzy w sobotę od 9 do ok. 10 spotykają się w naszym parku na cotygodniowych Parkrunach.

LISTA ARTYKUŁÓW KTÓRE ZBIERAMY :

Termosy

Latarki

Koce termiczne

Środki ochrony i higieny osobistej

Środki opatrunkowe, bandaże, plastry

Pieluchy

Leki przeciwgorączkowe – nie na receptę

Karimaty

Śpiwory

Apteczki medyczne

Karma dla zwierząt

W sobotę od godziny 9 zapraszamy na gorącą grochówkę, którą dostarczy do nas firma obsługująca żywienie podczas szkolnych zimowisk.

Prosimy również o rozważenie możliwości upieczenia ciast przez rodziców, nauczycieli i uczniów, w ten sposób podziękujemy darczyńcom oraz być może wzbogacimy naszą zbiórkę.
Zapraszamy do nas chociaż na chwilę wszystkich Państwa oraz Waszych znajomych.
Cały czas trwa:

1.      Zbiórka pieniędzy poprzez indywidualne wpłaty na e-skarbonkę Polskiej Akcji Humanitarnej. Link do naszej szkolnej e-skarbonki.https://www.siepomaga.pl/toe-ukraina

2.      Zbiórka pieniędzy poprzez indywidualne wpłaty na konto naszej szkoły z tytułem „DAROWIZNA UKRAINA”. Za zebrane środki zakupimy artykuły szczególnej potrzeby i dołączymy do zbiórki opisanej poniżej.

Do zobaczenia
Agnieszka Błażejczyk
Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej TOE

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Comments are closed.