T.O. EDUKACJA dla UKRAINY

Facebook
Twitter
LinkedIn
Szanowni Państwo liczymy na Państwa obecność w:

piątek, 4 marca od godziny 14 do godziny 20 

sobota, 5 marca od godziny 8.30 do godziny 14.00 

Będzie z Nami społeczność biegaczy łódzkich, którzy w sobotę od 9 do ok. 10 spotykają się w naszym parku na cotygodniowych Parkrunach.

LISTA ARTYKUŁÓW KTÓRE ZBIERAMY :

Termosy

Latarki

Koce termiczne

Środki ochrony i higieny osobistej

Środki opatrunkowe, bandaże, plastry

Pieluchy

Leki przeciwgorączkowe – nie na receptę

Karimaty

Śpiwory

Apteczki medyczne

Karma dla zwierząt

W sobotę od godziny 9 zapraszamy na gorącą grochówkę, którą dostarczy do nas firma obsługująca żywienie podczas szkolnych zimowisk.

Prosimy również o rozważenie możliwości upieczenia ciast przez rodziców, nauczycieli i uczniów, w ten sposób podziękujemy darczyńcom oraz być może wzbogacimy naszą zbiórkę.
Zapraszamy do nas chociaż na chwilę wszystkich Państwa oraz Waszych znajomych.
Cały czas trwa:

1.      Zbiórka pieniędzy poprzez indywidualne wpłaty na e-skarbonkę Polskiej Akcji Humanitarnej. Link do naszej szkolnej e-skarbonki.https://www.siepomaga.pl/toe-ukraina

2.      Zbiórka pieniędzy poprzez indywidualne wpłaty na konto naszej szkoły z tytułem „DAROWIZNA UKRAINA”. Za zebrane środki zakupimy artykuły szczególnej potrzeby i dołączymy do zbiórki opisanej poniżej.

Do zobaczenia
Agnieszka Błażejczyk
Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej TOE

Zobacz inne

1,5% podatku

  Szanowni Państwo, ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków

Szkoła w nocy też może być fajna

To była niezwykła i pełna atrakcji karnawałowa noc. Uczniowie z klasy 7a, wraz z wychowawczyniami, postanowili na noc zostać….w szkole. Tym razem

Szkolne koło ornitologiczne.

Dzieci z koła ornitologicznego pamiętają o swoich skrzydlatych przyjaciołach. W tym trudnym dla ptaków okresie, wieszają własnoręcznie zrobione ptasie ciasto.

Comments are closed.