FORUM UMYSŁU

Facebook
Twitter
LinkedIn
To już DRUGA edycja FORUM UMYSŁU : ) – autorskiej platformy anglojęzycznych wymian PENFRIENDZKICH, spotkań na TEAMS, projektów literackich (creative writing)  i paneli dyskusyjnych z anglojęzycznymi gośćmi : )
Grupa 6. i 7. rozpoczęła w październiku CAŁOROCZNĄ wymianę penfriendzką ze szkołą we Francji, w grudniu grupa 7. spotkała się ze swoimi francuskimi koleżankami i kolegami na TEAMS, a grupa 6. uczyni to w lutym : )))
12.12 dziesiecioosobowa grupa anglojezycznych, erazmusowych GOŚCI z Uniwersytetu Łódzkiego – Hiszpanie, Francuzi, Niemcy – została (w języku angielskim) podjęta i oprowadzona po naszej Szkole przez grupę 6.
16.12 grupę 7. odwiedzila ze swoja anglojezyczną KULTUROWĄ PREZENTACJĄ erazmusowa studentka z KAZACHSTANU, a grupę 6. – studentka z CHIN.
12 stycznia natomiast odwiedzą grupę 8. w ramach ZAJĘĆ INTERAKTYWNYCH studentki z HISZPANII.
FORUM UMYSŁU przygotowuje również WIELKĄ NIESPODZIANKĘ – ale o tym w II semestrze : )

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Comments are closed.