Forum umysłu

Facebook
Twitter
LinkedIn

 

 

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu FORUM UMYSŁU – platformę wymian anglojęzycznych (korespondencja z penfriends, spotkania na Teams, Skype, w realu, dyskusje, pogadanki i wymiany w sekcji kreatywnego pisania.

Zdjęcie – Małgorzata Kaźmierczak. Błękitne niebo – bo nieograniczona siła umysłu, wolność i lot myśli w przestworzach. : )))

Oprawę graficzna zawdzięczamy Michałowi Muszyńskiemu (kl. 8) oraz Zuzi Okońskiej (kl. 7), a kontakt z koordynatorem komunikatów na stronie Szkoły – Małgosi Pustelnik (kl. 8).

Od tej pory KAŻDA forma anglojęzycznej wymiany w ramach FORUM UMYSŁU znajdzie swoje krótkie podsumowanie (uroczo ologowane) na stronie Szkoły, a Państwo otrzymają na Librusie stosowną notkę. : )))

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Comments are closed.