Komunikat w sprawie obiadów, kiermaszu mundurków.

Szanowni Państwo,

przepraszamy za opóźnienie w wysłaniu linku do zamawianiu obiadów. Cały czas staraliśmy się dopasować system do Państwa prośby, aby z automatu zamówienie przenosiło się na następny okres rozliczeniowy.

Niestety, w sytuacji, gdy chcemy również mieć możliwość zmiany zamówienia (czyli np. rezerwujemy na cały miesiąc wyłącznie drugie dania, a w niektóre dni również zupy) system nie będzie w stanie przenieść tego zamówienia, dlatego też przyjęliśmy rozwiązanie, że będziemy Państwu przypominali w formie wiadomości email o konieczności złożenia zamówienia na następny okres rozliczeniowy.

W razie pytań dotyczących obsługi systemu należy kontaktować się pod nr tel. 22 382 50 50

Wysyłamy 3 załączniki, w których zawarte są informacje odrębnie dla projektu:

KIERMASZ  MUNDURKÓW

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, przypominam, że w dniu 12 września od godz. 16.15 odbędzie się kiermasz. Będzie możliwość zakupienia:

1. nowych mundurków, będących w zasobach szkoły
  2. używanych, niezniszczonych mundurków przekazanych szkole przez rodziców (wszyscy zainteresowani oddaniem mundurków proszeni są o dostarczanie czystych ubrań w czwartek i piątek do przygotowanych i oznaczonych kartonów)
  3. mundurków sprzedawanych indywidualnie przez rodziców, uczniów lub absolwentów szkoły.

Ceny w wariancie 1

• polo – 34 zł