Metoda Lego – Logos na lekcjach on–line języka polskiego w klasach czwartych

Uczniowie klas 4abc mieli możliwość kreatywnego obcowania z lekturą szkolną „Mikołajek” dzięki metodzie Lego – Logos. Za pomocą klocków Lego odtworzyli miejsca charakterystyczne dla akcji lektury, czyli dom Mikołajka, ogród oraz miejsca, gdzie rozgrywały sia ciekawe i zabawne wydarzenia-  kwiaciarnię, boisko, dom Ludeczki.

Uczniowie wykreowali wspaniałe budowle, szczegółowo odwzorowali wyposażenie domu, ruch uliczny, sytuacje rodzinne.

M. Marcinkowska