Mikołajkowe zawody pływackie

Facebook
Twitter
LinkedIn

To był prawdziwie sportowy tydzień.

W poniedziałek (6.12)  uczniowie klas IV-VI rywalizowali w mikołajkowym turnieju w unihokeja (szczegóły możesz przeczytać tutaj: https://toe.edu.pl/ho-ho-ho-mikolajkowy-turniej-w-unihokeja-wygrywa-via/). W kolejnych dniach emocje przeniosły się na pływalnię. W czterodniowych, mikołajkowych, zawodach pływackich, które odbywały się, aż na dwóch obiektach (Aquapark Fala oraz Zatoka Sportu) startowali uczniowie klas: zero do ósmej.

 

Starsi z nich ( III – VIII) walczyli w formule – wyścigu australijskiego. Polega ona na przepłynięciu w poprzek pływalni. Kto ostatni zamelduje się na brzegu, odpada z dalszej rywalizacji.

 

Wszystkim uczestnikom zawodów pływackich gratulujemy i zapraszamy już za rok!

Zobacz inne

1,5% podatku

  Szanowni Państwo, ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków

Szkoła w nocy też może być fajna

To była niezwykła i pełna atrakcji karnawałowa noc. Uczniowie z klasy 7a, wraz z wychowawczyniami, postanowili na noc zostać….w szkole. Tym razem

Szkolne koło ornitologiczne.

Dzieci z koła ornitologicznego pamiętają o swoich skrzydlatych przyjaciołach. W tym trudnym dla ptaków okresie, wieszają własnoręcznie zrobione ptasie ciasto.

Comments are closed.