Neurodydaktyka doktora Kaczmarzyka.

Facebook
Twitter
LinkedIn

7 listopada  gościliśmy profesora Marka Kaczmarzyka. Dla wielu osób to postać znana, aktywna w przestrzeni związanej z edukacją. Dla osób, które nie miały przyjemności uczestniczyć w wykładach lub szkoleniach, krótka informacja- Profesor Marek Kaczmarzyk to neurodydaktyk i memetyk, nauczyciel i wykładowca, doktor w zakresie nauk biologicznych, profesor Uniwersytetu Śląskiego. Jest popularyzatorem nauki, autorem podręczników i programów szkolnych oraz licznych artykułów i książek. Wystarczy wspomnieć „Strefa napięć. Historia naturalna konfliktu z nastolatkiem”, „Szkoła neuronów. O nastolatkach, kompromisach i wychowaniu”, „Unikat. Biologia wyjątkowości” oraz „Szkoła memów. W stronę dydaktyki ewolucyjnej”. Specjalizuje się w zakresie ewolucyjnego, neurobiologicznego i memetycznego podłoża procesów uczenia się, nauczania i wychowania.

Profesor Marek Kaczmarzyk w oparciu o naukę i fakty dowodził dlaczego nasze „mózgi nie lubią chodzić do szkoły”. Neurodydaktyka doktora Kaczmarzyka dziękujemy 🍃!!

   

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Comments are closed.