Nasi nauczyciele robią naprawdę ważne i dobre rzeczy. Nie sposób się nimi nie chwalić. Idealnym przykładem może być np. aktywność pani Asi Słoneckiej-Micyk, która miała ostatnio okazję porozmawiać z dziennikarką Gazety Wyborczej o swoich wyjazdach do Afryki, gdzie wspierała tamtejszą społeczność, edukacji oraz… nowym projekcie klasowym 👉 hodowli patyczków zainicjowanej przez jej uczniów i uczennice.
Moglibyśmy naprawdę dużo pisać o p. Asi, ale te dwa zdania z całego artykułu mówią o niej wszystko, a nawet więcej 👇👇👇
“Uczniowie Joanny na pytanie, co podoba im się w prowadzonych przez nią lekcjach, bez chwili zastanowienia odpowiadają “wszystko”. Nauczycielka stawia na naukę w działaniu.”
Życzymy pani Asi dalszego rozwoju i energii do działania. Jesteśmy dumni, że jesteś z nami na pokładzie!✊✊✊

Wyniki konkursu “Żywe obrazy”

Przedstawiamy wyniki konkursu “Żywe obrazy”: 1 miejsce ( klasa 0-3) Piotr Wojewoda 1 miejsce ( klasa 4-8 ) Łucja Kłosińska, Nutsa Sepiasphili,