“Skarby jesieni”.

Facebook
Twitter
LinkedIn

W ramach cyklu zajęć ” Skarby jesieni” w klasie IIa odbyła się degustacja surowych warzyw i opisywanie smaku, aromatu i zapachu. Baardzo ciekawe doświadczenie . Uczniowie klasy IIa poznali już smaki i zalety warzyw i owoców uprawianych w Polsce. Kolejny krok to zrobienie własnego dania i podzielenie się nim z koleżankami i kolegami. Było smacznie , zdrowo i kolorowo.

Na zakończenie klasowego projektu “Skarby jesieni” uczniowie  zaprezentowali młodszym koleżankom i kolegom wiersz ” Na straganie” Jana Brzechwy. Wcześniej przygotowali przepaski na głowy z warzywem- bohaterem, w którego rolę się wcielili.

Zobacz inne

1,5% podatku

  Szanowni Państwo, ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków

Szkoła w nocy też może być fajna

To była niezwykła i pełna atrakcji karnawałowa noc. Uczniowie z klasy 7a, wraz z wychowawczyniami, postanowili na noc zostać….w szkole. Tym razem

Szkolne koło ornitologiczne.

Dzieci z koła ornitologicznego pamiętają o swoich skrzydlatych przyjaciołach. W tym trudnym dla ptaków okresie, wieszają własnoręcznie zrobione ptasie ciasto.

Comments are closed.