Nagrody Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole – Gratulujemy!

Facebook
Twitter
LinkedIn

O tym, że przy ulicy Inżynierskiej w Łodzi jest szkoła, do której uczęszczają wspaniali uczniowie i w której uczą najlepsi nauczyciele, wiedzą chyba wszyscy odwiedzający tę stronę. 27.10 dowiedziała się o tym cała Łódź! Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole ufundowało nagrody dla innowacyjnych nauczycieli i wybitnych uczniów i w tym wspaniałym gronie nie zabrakło naszych gwiazd – Pani Joasi Sloneckiej-Micyk oraz Łukasza z klasy Va. Dumna Pani Dyrektor oczywiście również wzięła udział w uroczystości, która odbyła się w sali obrad UM i jako pierwsza pogratulowała zwycięzcom konkursu.My również gratulujemy, życząc obojgu satysfakcji z podejmowanych działań i… dalszych sukcesów.

   

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Comments are closed.