Szkoła w nocy też może być fajna

Facebook
Twitter
LinkedIn
To była niezwykła i pełna atrakcji karnawałowa noc. Uczniowie z klasy 7a, wraz z wychowawczyniami, postanowili na noc zostać….w szkole. Tym razem nie było klasówek i zakuwania, zamiast tego było sportowo, matematycznie i ze smakiem.
Największym zainteresowaniem cieszyły się gry i zabawy na sali gimnastycznej. Do białego rana graliśmy w koszykówkę, unihokeja, piłkę nożną, czy zbijaka. A wszystko to w rytmie muzyki, która umilała nam wspólnie spędzony czas.  
Nie zabrakło też łamigłówek matematycznych, gier logicznych i komputerowych, ciekawych filmów czy też tematów do wspólnych rozmów. No i oczywiście nie mogło zabraknąć pizzy! Jednym słowem było super!!!

Zobacz inne

1,5% podatku

  Szanowni Państwo, ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków

Szkolne koło ornitologiczne.

Dzieci z koła ornitologicznego pamiętają o swoich skrzydlatych przyjaciołach. W tym trudnym dla ptaków okresie, wieszają własnoręcznie zrobione ptasie ciasto.

Konkurs „Moje aktywne, bezpieczne ferie”.

Kochani w dniu 12.02.2023 został rozstrzygnięty konkurs „Moje aktywne, bezpieczne ferie”. Celem głównym konkursu było wzmocnienie świadomości uczestników w zakresie kształtowania własnego

Comments are closed.