Sztafetowe Biegi Przełajowe

Facebook
Twitter
LinkedIn

Siódme i ósme klasy chłopców walczyły o mistrzostwo Łodzi w biegowej sztafecie przełajowej.


Zawody zorganizowane przez Miejski Szkolny Związek Sportowy miały miejsce w środę, 21 września w Parku Baden-Powella przy ulicy Małachowskiego w Łodzi.
Nie było łatwo, ale walczyliśmy i daliśmy z siebie wszystko. W każdej, ze startujących 15 sztafet, było 6 zmian.


Jako pierwszy doskonale wystartował Szymon dając nam nadzieję na dobry wynik, na drugiej zmianie pobiegł Filip, a następnie Igor i Kacper. Biegnący na piątej zmianie Michał wyprzedził kilku zawodników. Na ostatniej zmianie, do końca, o jak najlepszą pozycję walczył Marcel.


Brawa należą sìę dla wszystkich startujących, tym bardziej że pogoda nie sprzyjała, padał deszcz, a licząca 6 x 1200 metrów trasa, była linka i wymagająca.

Pobiegliśmy na sto procent swoich możliwości, a niektórzy nawet na sto pięćdziesiąt.
Do zobaczenia na trasie za rok!

Zobacz inne

1,5% podatku

  Szanowni Państwo, ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków

Szkoła w nocy też może być fajna

To była niezwykła i pełna atrakcji karnawałowa noc. Uczniowie z klasy 7a, wraz z wychowawczyniami, postanowili na noc zostać….w szkole. Tym razem

Szkolne koło ornitologiczne.

Dzieci z koła ornitologicznego pamiętają o swoich skrzydlatych przyjaciołach. W tym trudnym dla ptaków okresie, wieszają własnoręcznie zrobione ptasie ciasto.

Comments are closed.