Uczniowie z VIII c mistrzami unihokeja

. ZawodnicyUczniowie z VIII c mistrzami unihokeja z tej klasy okazali się bezkonkurencyjni w dwudniowych zmaganiach toczonych w hali sportowej przy ul. Ks. I. Skorupki w Łodzi. Tuż za ich plecami uplasowała się VII b, a miejsce na najniższym stopniu podium zajęli przedstawiciele VIII a.

Tegoroczny turniej unihokeja miał miejsce 6 i 13 grudnia. Rywalizowano systemem każdy z każdym. Wszystkie zespoły wykazały ogromny entuzjazm i zaangażowanie. Nie brakowało zaciętej walki do ostatnich minut. O wynikach niektórych meczów musiała decydować dogrywka.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za super zabawę, grę w duchu fair-play i niesamowite zaangażowanie.
Odliczamy już dni do kolejnego turnieju.