VIII Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Niepublicznych w pływaniu

Facebook
Twitter
LinkedIn
W dniu 26 listopada 2022r. odbyły się VIII Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Niepublicznych w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowało 23 uczniów. Wśród dużej konkurencji zdobyliśmy łącznie 🏅15 medali w tym 🥇6 złotych medali, 🥈5 srebrnych medali oraz 🥉 4 brązowe medale w konkurencjach indywidualnych. Wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali się wyśmienicie i ustanowili swoje nowe rekordy czasowe. 🏆
Nasi medaliści:
🥇Górzyński Konstanty – (7-8 lat) 25m st. dowolny

🥇Górzyński Leon – (9-10 lat) 25m st. dowolny
🥈Górzyński Konstanty – (7-8 lat) 25m st. grzbietowy
🥉Mazurek Wiktoria – (9-10 lat) 25m st. klasyczny
🥇Flont Stanisław – (7-8 lat) 25m st. klasyczny
🥈Górzyński Leon – (9-10 lat) 25m st. klasyczny
🥇Arkusińska Zuzanna – (13-14 lat) 50m st. dowolny
🥉Konecki Mateusz – (11 – 12 lat) 50m st. dowolny
🥈Arkusińska Zuzanna – (13-14 lat) 50m st. grzbietowy
🥇Olczak Helena – (11-12 lat) 50m st. klasyczny
🥈Srebrzyńska Zosia – (11-12 lat) 50m st. klasyczny
🥉Wiktorowska Michalina – (11-12 lat) 50m st. klasyczny
🥈Wiktorowski Kajetan – (11-12 lat) 50m st. klasyczny
🥉Konecki Mateusz – (11-12 lat) 50m st. klasyczny
🥇Mazurek Michał – (13-14 lat) 100m st. zmienny
 
🏅Tuż za podium znaleźli się:
4 miejsce – Maksymilian Piętka – (13-14 lat) 50m st. motylkowy
5 miejsce – Wiktoria Mazurek – (9-10 lat) 25m st. dowolny
5 miejsce – Nina Mrozowska – (9-10 lat) 25m st. grzbietowym
5 miejsce – Adam Muszyński – (11-12 lat) 50m st. klasyczny
5 miejsce – Piotr Maciejewski – (13-14 lat) 50m st. klasyczny
6 miejsce – Marcel Mizera – (11-12 lat) 50m st. klasyczny
7 miejsce – Pola Żuczkowska – (11-12 lat) 50m st. grzbietowy
7 miejsce – Michał Mazurek – (13-14 lat) 50m st. dowolny
8 miejsce – Jan Michalski – (7-8 lat) 25m st. grzbietowy
8 miejsce – Helena Olczak – (11-12 lat) 50m st. dowolny
9 miejsce – Paweł Ziółkowski – (11-12 lat) 50m st. grzbietowym
10 miejsce – Jan Michalski – (7-8 lat) 25m st. dowolny
 
Brawa dla pozostałych zawodników, którzy poprawili swoje rekordy życiowe i znaleźli się tuż za pierwszą 10 w swoich konkurencjach:
🏅Wanda Jabłońska (nasza najmłodsza zawodniczka)
🏅Antoni Arkusiński 
🏅Alicja Gocał
🏅Piotr Kłosiński
🏅Franciszek Flont
W stylu klasycznym dziewcząt całe podium było Nasze. 🏆
Na 1 miejscu znalazła się Helena Olczak🥇, na 2 miejscu – Zosia Srebrzyńska🥈, a na 3 miejscu – Michalina Wiktorowska🥉.
W tej samej konkurencji chłopcy nie byli gorsi i w pierwszej 6-ce znalazło się , aż czterech naszych reprezentantów: na 2 miejscu – Kajetan Wiktorowski🥈, na 3 miejscu – Mateusz Konecki🥉, na 5 miejscu – Adam Muszyński, a na 6 miejscu – Marcel Mizera. 
 
Nasze sztafety 4×25 metrów walczyły dzielnie, zdobyliśmy 2 srebrne medale🥈 i 1 brązowy🥉.
🥈W kategorii 9-10 lat chłopcy zdobyli 2 miejsce (Konstanty Górzyński, Jan Michalski, Antoni Arkusiński, Leon Górzyński). 
🥈W kategorii 13-14 lat dziewczęta również zajęły 2 miejsce (Zosia Srebrzyńska, Pola Żuczkowska, Wiktoria Mazurek, Zuzanna Arkusińska).
🥉W kategorii 13-14 lat chłopcy po zaciętej walce zajęli 3 miejsce (Maksymilian Piętka, Kajetan Wiktorowski, Mateusz Konecki, Michał Mazurek).
W kategorii 11-12 lat chłopcy zajęli 6 miejsce (Marcel Mizera, Franciszek Flont, Paweł Ziółkowski, Piotr Kłosiński).
W ogólnej klasyfikacji Nasza szkoła zajęła 4 miejsce mając najmniejszą reprezentację😮🏆.
Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich zawodniczek i zawodników, rodziców, trenerów i asystentek trenera na zawodach 🙂.
Do zobaczenia za rok!
Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich zawodniczek i zawodników, rodziców, trenerów i asystentek trenera na zawodach 🙂.
Do zobaczenia za rok!

Zobacz inne

Wyniki konkursu “Żywe obrazy”

Przedstawiamy wyniki konkursu “Żywe obrazy”: 1 miejsce ( klasa 0-3) Piotr Wojewoda 1 miejsce ( klasa 4-8 ) Łucja Kłosińska, Nutsa Sepiasphili,

Comments are closed.