Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Facebook
Twitter
LinkedIn

Szanowni Państwo,

Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 23 listopada 2022r. o godzinie 18:00. W przypadku braku kworum drugi termin (zgodnie ze statutem) przewidziany jest na godzinę 19:00. W załączeniu proponowany porządek obrad.

Jednocześnie, w związku z rezygnacją Prezesa Zarządu Stowarzyszenia i jednego z członków Zarządu, 23 listopada br. o godzinie 18:00 zapraszamy na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia. W przypadku braku kworum drugi termin (zgodnie ze statutem) przewidziany jest na godzinę 19:00. W załączeniu proponowany porządek obrad.

Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja”

Zobacz inne

1,5% podatku

  Szanowni Państwo, ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków

Szkoła w nocy też może być fajna

To była niezwykła i pełna atrakcji karnawałowa noc. Uczniowie z klasy 7a, wraz z wychowawczyniami, postanowili na noc zostać….w szkole. Tym razem

Szkolne koło ornitologiczne.

Dzieci z koła ornitologicznego pamiętają o swoich skrzydlatych przyjaciołach. W tym trudnym dla ptaków okresie, wieszają własnoręcznie zrobione ptasie ciasto.

Comments are closed.