Walne Zebranie Członków TOE

Facebook
Twitter
LinkedIn

Szanowni Państwo,

Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” informuje, iż w dniu 17 stycznia 2022 o godz. 17:00 w siedzibie Stowarzyszenia w Łodzi, przy ul. Inżynierskiej 2/4 odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków. W przypadku braku kworum drugi termin WZC Zarząd TOE zaplanował w tym samym dniu na godz. 18:15.

Przewidywany porządek obrad WZC został wysłany każdemu z członków na zadeklarowany adres email lub w przypadku braku zgody na przekazywanie informacji drogą elektroniczną listownie.
W przypadku propozycji zmian w porządku obrad lub chęci zgłoszenia uchwał, prosimy o ich przesłanie drogą elektroniczną na adres biuro@to.edu.pl do dnia 16.01.2022 do godz. 20:00.

Sekretarz Zarządu TOE
Robert Kłeczek

Zobacz inne

1,5% podatku

  Szanowni Państwo, ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków

Szkoła w nocy też może być fajna

To była niezwykła i pełna atrakcji karnawałowa noc. Uczniowie z klasy 7a, wraz z wychowawczyniami, postanowili na noc zostać….w szkole. Tym razem

Szkolne koło ornitologiczne.

Dzieci z koła ornitologicznego pamiętają o swoich skrzydlatych przyjaciołach. W tym trudnym dla ptaków okresie, wieszają własnoręcznie zrobione ptasie ciasto.

Comments are closed.