Wielkie biegowe święto z udziałem uczniów TOE

W ostatnią niedzielę kwietnia (24.04) tysiące biegaczy przebiegło ulicami Łodzi w kolejnej edycji DOZ Maratonu. Ta najważniejsza w naszym mieście impreza biegowa odbyła się po dwuletniej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z koronawirusem.
Nasi uczniowie, w sposób aktywny, włączyli się w przygotowania do tego biegowego święta. Pomagali organizatorom, między innymi w przygotowaniach pakietów startowych, a także w ich późniejszym wydawaniu zawodnikom.
Dzięki temu mogli zobaczyć, jak od kuchni wyglądają przygotowanie do tak wielkiej imprezy jak maraton.
W imieniu nauczycieli i organizatorów biegu dziękujemy za to, że byliście z nami.

Do zobaczenia na trasie biegowej😊.