Wycieczka do Torunia.

Facebook
Twitter
LinkedIn

29 września, klasy drugie wybrały się do Torunia szlakiem Kopernika, pierników, gotyckiej architektury i wspaniałej historii tego miejsca.  Uczniowie uczestniczyli w warsztatach piernikarskich. Pod okiem Wiedźmy Korzennej i czeladników samodzielnie wyrabiali i umieszczali w formach ciasto na własne pierniki.

Po Toruniu oprowadzała dzieci pani przewodnik ubrana w strój z epoki, która w bardzo ciekawy sposób opowiadała o historii Ratusza, Katedry z Dzwonem Tuba Dei, Krzywej Wieży, zespole murów obronnych, pomnikach. Uczniowie wysłuchali licznych legend.

Niezapomnianą przygodą było zwiedzanie domu Kopernika z licznymi interaktywnymi atrakcjami.

Wycieczka do Torunia była niezapomnianą przygodą, wspomnieniem, które zostanie z dziećmi  na lata i sprawi, że koniecznie będą chciały tu powrócić! JW

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Comments are closed.