XVII Bieg Książęcy za nami!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Nasza coroczna impreza biegowa, organizowana z okazji święta naszej szkoły, jak zwykle dała nam wiele sportowych emocji Tegoroczna edycja była wyjątkowa, bo obchodziliśmy 30. rocznicę powstania Towarzystwa Oświatowego “Edukacja “
Zawodnicy wyruszyli na swoje trasy podzieleni na pięć kategorii wiekowych – od biegu dla “zerówkowiczów”, po wyścig dla klas ósmych.

Rywalizacja w parkowych alejkach trwała ponad dwie godziny. Wszyscy bawili się świetnie, co było widać po uśmiechach zawodników przebiegających przez linię mety.  Dodatkową motywacją dla wielu była obecność na trasie Pani Dyrektor. Najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach, oprócz medali zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi.

Nad bezpieczeństwem uczestników wraz ze szkolną pielęgniarką, czuwali członkowie SOPR – (Szkolne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe). Po ogromnym wysiłku w szkole czekała niespodzianka dla klas 0-3 MALOWANIE TWARZY!! 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za super zabawę! 
Do zobaczenia już za rok.
B

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Comments are closed.