XVII Bieg Książęcy za nami!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Nasza coroczna impreza biegowa, organizowana z okazji święta naszej szkoły, jak zwykle dała nam wiele sportowych emocji Tegoroczna edycja była wyjątkowa, bo obchodziliśmy 30. rocznicę powstania Towarzystwa Oświatowego “Edukacja “
Zawodnicy wyruszyli na swoje trasy podzieleni na pięć kategorii wiekowych – od biegu dla “zerówkowiczów”, po wyścig dla klas ósmych.

Rywalizacja w parkowych alejkach trwała ponad dwie godziny. Wszyscy bawili się świetnie, co było widać po uśmiechach zawodników przebiegających przez linię mety.  Dodatkową motywacją dla wielu była obecność na trasie Pani Dyrektor. Najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach, oprócz medali zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi.

Nad bezpieczeństwem uczestników wraz ze szkolną pielęgniarką, czuwali członkowie SOPR – (Szkolne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe). Po ogromnym wysiłku w szkole czekała niespodzianka dla klas 0-3 MALOWANIE TWARZY!! 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za super zabawę! 
Do zobaczenia już za rok.
B

Zobacz inne

Co słychać na Forum Umysłu?

Przeprowadziliśmy w drugim semestrze –  w ramach FORUM UMYSŁU – już cztery spotkania z gośćmi z zagranicy. 26 stycznia, w grupie szóstej

Dyplom

Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom i Nauczycielkom
oraz Uczniom i Uczennicom za zaangażowanie, szerzenie
wartości humanitarnych i pomoc obywatelom i obywatelkom
Ukrainy. Polska Akcja Humanitarna

Comments are closed.