Ho, Ho, Ho – mikołajkowy turniej w unihokeja wygrywa VIa

Facebook
Twitter
LinkedIn

Tradycyjnie już, w TOE obchodziliśmy mikołajki na sportowo. Reprezentacje poszczególnych klas rywalizowały na boisku do unihokeja.

Zespoły były podzielone na dwie grupy ( A – Va, Vb, VIa, VIb oraz B – IVa, IVb, IVc). Gra toczyła się w systemie każdy z każdym. Do ścisłego półfinału awansowały po dwie najlepsze ekipy z grupy – VIa i VIb oraz IVb i  IVc.

Meczom towrzyszyły duże emocje

Ostatecznie, po zaciętej rywalizacji, prowadzonej w duchu fair-play, bezkonkurencyjni okazali się uczniowie z VIa. Drugie miejsce zajęła VIb, a brąz należał do zawodników z IVc.

Zwycięskie zespoły otrzymały nagrody, wręczone przez dyrektor Agnieszkę Błażejczyk. Nie zabrakło też witaminowych smakołyków.

 

Zwycięzcy mikołajkowego turnieju, uczniowie z VIa

 

Wszystkie zespoły wykazały ogromne zaangażowanie. Co spotkało się z dużym uznaniem Mikołaja. Turniej stał na wysokim poziomie, jak na rozgrywki szkolne i do końca nie było wiadomo, które zespoły zajmą najwyższe lokaty. O zwycięstwach decydowały dogrywki i rzuty karne.

Drużyny składały się z czterech zawodników

 

Trzecie miejsce w turnieju zajeli uczniowie z IVc

To nie jedyny turniej jaki miał miejsce w mikołajkowym tygodniu. W unihokeju rywalizowały również klasy VII i VIII.  W finale spotkały się drużyny z VIIc oraz VIIIb.

Ostatecznie lepsi okazali się starsi zawodnicy z VIIIb, w meczu o trzecie miejsce VIIIa pokonała VIIb.

zawodnicy klas: VIIIa, VIIIb, VIIb, VIIc

Najwięcej strzelonych  bramek  w turnieju ( aż 7 ) zdobyła Maja Małuszyńska.

Wielkie gratulacje dla wszystkich drużyn za wspaniały doping i ducha walki.

Kolejna rywalizacja z Mikołajem w tle, już za rok.

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.