Ho, Ho, Ho – mikołajkowy turniej w unihokeja wygrywa VIa

Tradycyjnie już, w TOE obchodziliśmy mikołajki na sportowo. Reprezentacje poszczególnych klas rywalizowały na boisku do unihokeja.

Zespoły były podzielone na dwie grupy ( A – Va, Vb, VIa, VIb oraz B – IVa, IVb, IVc). Gra toczyła się w systemie każdy z każdym. Do ścisłego półfinału awansowały po dwie najlepsze ekipy z grupy – VIa i VIb oraz IVb i  IVc.

Meczom towrzyszyły duże emocje

Ostatecznie, po zaciętej rywalizacji, prowadzonej w duchu fair-play, bezkonkurencyjni okazali się uczniowie z VIa. Drugie miejsce zajęła VIb, a brąz należał do zawodników z IVc.

Zwycięskie zespoły otrzymały nagrody, wręczone przez dyrektor Agnieszkę Błażejczyk. Nie zabrakło też witaminowych smakołyków.

Zwycięzcy mikołajkowego turnieju, uczniowie z VIa

Wszystkie zespoły wykazały ogromne zaangażowanie. Co spotkało się z dużym uznaniem Mikołaja. Turniej stał na wysokim poziomie, jak na rozgrywki szkolne i do końca nie było wiadomo, które zespoły zajmą najwyższe lokaty. O zwycięstwach decydowały dogrywki i rzuty karne.

Drużyny składały się z czterech zawodników

Trzecie miejsce w turnieju zajeli uczniowie z IVc

To nie jedyny turniej jaki miał miejsce w mikołajkowym tygodniu. W unihokeju rywalizowały również klasy VII i VIII.  W finale spotkały się drużyny z VIIc oraz VIIIb.

Ostatecznie lepsi okazali się starsi zawodnicy z VIIIb, w meczu o trzecie miejsce VIIIa pokonała VIIb.

zawodnicy klas: VIIIa, VIIIb, VIIb, VIIc

Najwięcej strzelonych  bramek  w turnieju ( aż 7 ) zdobyła Maja Małuszyńska.

Wielkie gratulacje dla wszystkich drużyn za wspaniały doping i ducha walki.

Kolejna rywalizacja z Mikołajem w tle, już za rok.

VIII Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Niepublicznych w pływaniu

W dniu 26 listopada 2022r. odbyły się VIII Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Niepublicznych w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowało 23 uczniów. Wśród dużej konkurencji zdobyliśmy łącznie 🏅15 medali w tym 🥇6 złotych medali, 🥈5 srebrnych medali oraz 🥉 4 brązowe medale w konkurencjach indywidualnych. Wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali się wyśmienicie i ustanowili swoje nowe rekordy czasowe. 🏆

Festiwal Pięknego Słowa

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom, którzy zaangażowali się w działania zainicjowane przez panie Agnieszkę Putę i Annę Wilczyńską-Rutkowską w ramach Festiwalu Pięknego