Metoda Lego – Logos na lekcji języka polskiego w klasie 4b

Metoda Lego – Logos na lekcji języka polskiego w klasie 4b

Uczniowie klas 4b i 4c mieli możliwość kreatywnego obcowania z lekturą szkolną „Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara” dzięki metodzie Lego – Logos. Za pomocą klocków Lego tworzyli miejsca charakterystyczne dla akcji lektury, czyli dom pana Tumnusa, dom bobrów, zamek, pole bitwy Aslana i mieszkańców Narnii z siłami zła Białej Czarownicy.

Uczniowie wykreowali wspaniałe budowle, szczegółowo odwzorowali wyposażenie domów. Taka lekcja dostarcza wielu przeżyć i uczy pracy w zespole. W przyszłym tygodniu będzie budowała klasy 4a.

1,5% podatku

Szanowni Państwo, ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków

Szkoła w nocy też może być fajna

To była niezwykła i pełna atrakcji karnawałowa noc. Uczniowie z klasy 7a, wraz z wychowawczyniami, postanowili na noc zostać….w szkole. Tym razem

Szkolne koło ornitologiczne.

Dzieci z koła ornitologicznego pamiętają o swoich skrzydlatych przyjaciołach. W tym trudnym dla ptaków okresie, wieszają własnoręcznie zrobione ptasie ciasto.