MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

Facebook
Twitter
LinkedIn

15 września cała społeczność na Inżynierskiej obchodziła wspólnie Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego też dnia z daleka można było zobaczyć kolorowe i zakropkowane ubrania, które zastąpiły błękitne mundurki szkolne noszone przez uczniów na co dzień. Nauczyciele i pracownicy też postarali się o kropki na swoich ubraniach. Klasy drugie przygotowały dla swoich kolegów i koleżanek z klas młodszych inscenizację przygotowaną na podstawie książki “Kropka” P. Reynoldsa. Wszyscy dowiedzieli się jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła uczniom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na odkrycie. Tak jak Vashti szukaliśmy naszych mocnych stron. Tego dnia uczniowie mogli wykazać się kreatywnością, odkryć swoje pasje i talenty, dostrzegali kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu. Są w literach, znakach matematycznych, kropkach biedronki, a nawet zdobią kapelusz muchomora. Wspólnie bawiliśmy się podczas zabaw z kodowaniem, poszukiwaliśmy kropek, powstały wspaniałe prace plastyczne i kropkowa wystawa.

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.