Narodowe Święto Niepodległości w klasach 4 – 8

Facebook
Twitter
LinkedIn

Narodowe Święto Niepodległości w klasach 4 – 8

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości klasy czwarte, pod kierunkiem pani Kariny Fidelus, przygotowały plakaty o tematyce historycznej. Wystawę przy sekretariacie wzbogaciły cytaty sławnych osób wybrane przez klasę 6b i panią Annę Wilczyńską – Rutkowską. Klasa 4a, pod opieką pani Małgorzaty Marcinkowskiej i pani Martyny Grzybowskiej, zaprezentowała przedstawienie nawiązujące tematycznie do historii Polski, czasów zaborów i odzyskania niepodległości. Babcia i Dziadek – Aniela i Mikołaj – opowiadali wnukom o tych ważnych wydarzeniach. Opowieści były przeplatane recytacją wierszy. Filmik z przedstawieniem obejrzały klasy 4-6 na godzinie wychowawczej, a klasy siódme i ósme obejrzały prezentację historyczną przygotowaną pod kierunkiem pani Zofii Kity. Obchody Narodowego Święta Niepodległości zakończyliśmy Konkursem Pieśni Patriotycznych.
Zespół humanistyczny

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.