Rekordowe deski w szczytnym celu  

Facebook
Twitter
LinkedIn

Uczniowie z klasVIa i VIb  z TOE przyłączyli się do charytatywnej akcji, której celem jest zbiórka pieniędzy dla dzieci z niepełnosprawnościami. 

Cel jest prosty uczniowie z różnych szkół mus wytrzymać 6 tys. minut, w pozycji ćwiczenia na tzw. planka.  W nagrodę za ten trud, dzieci otrzymają potrzebne im finansowe wsparcie. Każda minuta jest ważna, bo to kolejna złotówka dołożona do zbiórki.

Uczniowie podczas wykonywania Cwiczenia tzw. “deski”.

Nikogo nie trzeba było do udziału w akcji zachęcać. Nasi wspaniali uczniowie z T.O.  “Edukacja” swoim wysiłkiem fizycznym zdobylitylko dzisiaj, aż 73 złotychBrawo!Wytrzymali w “desce” w sumie, aż 73 minuty.

Czas mierzyliśmy na telefonicznych stoperach.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, dobre serduszko i chęć pomocy. 

 

Zobacz inne

1,5% podatku

  Szanowni Państwo, ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków

Szkoła w nocy też może być fajna

To była niezwykła i pełna atrakcji karnawałowa noc. Uczniowie z klasy 7a, wraz z wychowawczyniami, postanowili na noc zostać….w szkole. Tym razem

Szkolne koło ornitologiczne.

Dzieci z koła ornitologicznego pamiętają o swoich skrzydlatych przyjaciołach. W tym trudnym dla ptaków okresie, wieszają własnoręcznie zrobione ptasie ciasto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.