Rekordowe deski w szczytnym celu

Uczniowie z klasVIa i VIb  z TOE przyłączyli się do charytatywnej akcji, której celem jest zbiórka pieniędzy dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Cel jest prosty uczniowie z różnych szkół mus wytrzymać 6 tys. minut, w pozycji ćwiczenia na tzw. planka.  W nagrodę za ten trud, dzieci otrzymają potrzebne im finansowe wsparcie. Każda minuta jest ważna, bo to kolejna złotówka dołożona do zbiórki.

Uczniowie podczas wykonywania Cwiczenia tzw. “deski”.

Nikogo nie trzeba było do udziału w akcji zachęcać. Nasi wspaniali uczniowie z T.O.  “Edukacja” swoim wysiłkiem fizycznym zdobylitylko dzisiaj, aż 73 złotychBrawo!Wytrzymali w “desce” w sumie, aż 73 minuty.

Czas mierzyliśmy na telefonicznych stoperach.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, dobre serduszko i chęć pomocy.

Co słychać na Forum Umysłu?

Przeprowadziliśmy w drugim semestrze –  w ramach FORUM UMYSŁU – już cztery spotkania z gośćmi z zagranicy. 26 stycznia, w grupie szóstej