Ślubowanie klas I -szych

Facebook
Twitter
LinkedIn

13 października 2021 roku w przeddzień Święta Edukacji, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły. Wcześniej zostali poddani egzaminowi przez najstarszych uczniów naszej placówki- ośmioklasistów. W programie artystycznym zaprezentowanym przez pierwszaki znalazły się wiersze Jana Brzechwy, wiadomości o Polsce i szkole oraz wesołe piosenki. Dzieci odśpiewały także hymn szkoły.

Pani dyrektor Agnieszka Błażejczyk wysoko oceniła umiejętności najmłodszych, pogratulowała wychowawczyniom i pasowała każdego pierwszaka na ucznia S.P. T.O. Edukacja wielkim ołówkiem.

Po uroczystości dzieci otrzymały swoje pierwsze dokumenty- legitymacje szkolne, pamiątkowe dyplomy i worki z logo szkoły. Dla uczczenia tego wyjątkowego dnia dzieci obejrzały projekcję filmu „Na 100 % wilk” w kinie.

To był dzień pełen dobrych emocji.

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.