Ślubowanie klas I -szych

Facebook
Twitter
LinkedIn

13 października 2021 roku w przeddzień Święta Edukacji, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły. Wcześniej zostali poddani egzaminowi przez najstarszych uczniów naszej placówki- ośmioklasistów. W programie artystycznym zaprezentowanym przez pierwszaki znalazły się wiersze Jana Brzechwy, wiadomości o Polsce i szkole oraz wesołe piosenki. Dzieci odśpiewały także hymn szkoły.

Pani dyrektor Agnieszka Błażejczyk wysoko oceniła umiejętności najmłodszych, pogratulowała wychowawczyniom i pasowała każdego pierwszaka na ucznia S.P. T.O. Edukacja wielkim ołówkiem.

Po uroczystości dzieci otrzymały swoje pierwsze dokumenty- legitymacje szkolne, pamiątkowe dyplomy i worki z logo szkoły. Dla uczczenia tego wyjątkowego dnia dzieci obejrzały projekcję filmu „Na 100 % wilk” w kinie.

To był dzień pełen dobrych emocji.

Zobacz inne

1,5% podatku

  Szanowni Państwo, ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków

Szkoła w nocy też może być fajna

To była niezwykła i pełna atrakcji karnawałowa noc. Uczniowie z klasy 7a, wraz z wychowawczyniami, postanowili na noc zostać….w szkole. Tym razem

Szkolne koło ornitologiczne.

Dzieci z koła ornitologicznego pamiętają o swoich skrzydlatych przyjaciołach. W tym trudnym dla ptaków okresie, wieszają własnoręcznie zrobione ptasie ciasto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.