W poszukiwaniu celnego rzutu, czyli w-f w nietypowej odsłonie

Facebook
Twitter
LinkedIn

Czy wiecie, że w grobowcu sprzed 5300 lat, archeolodzy odnaleźli kamienne kręgle i kule. Bowling to prawdopodobnie gra tak stara, jak kultura człowieka.

Postanowiliśmy urozmaicić jesienne lekcje wychowania fizycznego i spróbować się w tej dyscyplinie sportu. Pomysł, mówiąc w bowlingowej terminologii, to prawdziwy STRIKE (10 kręgli zbitych za pierwszym rzutem) w naszym wykonaniu.

Na kręgielni bawiliśmy się doskonale. Fot. Margita Musiał

Po krótkim szkoleniu, nasze kule trafiały w kręgle, w otoczeniu sportowych emocji, okrzyków radości i rywalizacji opartej na zasadach fair-play. Już nie możemy doczekać się naszego powrotu na tory.

Zobacz inne

1,5% podatku

  Szanowni Państwo, ponieważ nadszedł czas rocznych rozliczeń podatkowych, wspólnie z Zarządem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o zaangażowanie członków

Szkoła w nocy też może być fajna

To była niezwykła i pełna atrakcji karnawałowa noc. Uczniowie z klasy 7a, wraz z wychowawczyniami, postanowili na noc zostać….w szkole. Tym razem

Szkolne koło ornitologiczne.

Dzieci z koła ornitologicznego pamiętają o swoich skrzydlatych przyjaciołach. W tym trudnym dla ptaków okresie, wieszają własnoręcznie zrobione ptasie ciasto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.