Świetlicowe cuda

Facebook
Twitter
LinkedIn

Świetlicowe szaleństwo trwa!

Od września bawimy się na całego. Staramy się by nasze spotkania pozalekcyjne były bezpieczne, atrakcyjne i zaspokajały potrzeby uczniów. Pierwszy miesiąc jest zawsze dla nas wielką niespodzianką, po wakacjach musimy nabrać nowego wiatru w żagle.
W październiku tańczyliśmy jesienną salsę, wykorzystywaliśmy cuda natury do tworzenia prac plastycznych, organizowaliśmy wyścigi papierowych samolotów, sprawdzaliśmy czy liściaste sowy sprawdzą się jako dekoracja w naszych domach. Oglądaliśmy razem nasze ulubione bajki gdy brakowało nam sił lub pogoda nie sprzyjała naszemu samopoczuciu. Czytaliśmy, czytaliśmy, czytaliśmy i czytać będziemy – razem! Przez te dwa miesiące okazało się, że jesteśmy mistrzami w budowaniu nieziemskich rzeczy z klocków lego, a kreatywne kolorowanki dla nas to bułka z masłem. Pozwalamy sobie na zabawę, odrabiamy prace domowe, doskonalimy swoje umiejętności w grach logiczno – umysłowych.
W każdy piątek będziemy wstawiać nowy post, w którym opiszemy i pokażemy co działo się w naszej świetlicowej rodzinie przez ostatni tydzień, a wierzcie! naprawdę dużo się działo, a będzie jeszcze więcej!

 

 

Zobacz inne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.