Świetlicowe cuda

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Świetlicowe szaleństwo trwa!

Od września bawimy się na całego. Staramy się by nasze spotkania pozalekcyjne były bezpieczne, atrakcyjne i zaspokajały potrzeby uczniów. Pierwszy miesiąc jest zawsze dla nas wielką niespodzianką, po wakacjach musimy nabrać nowego wiatru w żagle.
W październiku tańczyliśmy jesienną salsę, wykorzystywaliśmy cuda natury do tworzenia prac plastycznych, organizowaliśmy wyścigi papierowych samolotów, sprawdzaliśmy czy liściaste sowy sprawdzą się jako dekoracja w naszych domach. Oglądaliśmy razem nasze ulubione bajki gdy brakowało nam sił lub pogoda nie sprzyjała naszemu samopoczuciu. Czytaliśmy, czytaliśmy, czytaliśmy i czytać będziemy – razem! Przez te dwa miesiące okazało się, że jesteśmy mistrzami w budowaniu nieziemskich rzeczy z klocków lego, a kreatywne kolorowanki dla nas to bułka z masłem. Pozwalamy sobie na zabawę, odrabiamy prace domowe, doskonalimy swoje umiejętności w grach logiczno – umysłowych.
W każdy piątek będziemy wstawiać nowy post, w którym opiszemy i pokażemy co działo się w naszej świetlicowej rodzinie przez ostatni tydzień, a wierzcie! naprawdę dużo się działo, a będzie jeszcze więcej!

 

 

Zobacz inne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.