Wycieczka do EC1 klasa 6a i 6b

Facebook
Twitter
LinkedIn

Na dobry początek grudnia uczniowie klas 6a i 6b wybrali się do EC1, by zwiedzić ekspozycję rozmieszczoną na pięciu piętrach pierwszej łódzkiej elektrowni. Wszyscy doświadczali, sprawdzali i współpracowali, przemierzając kolejne ścieżki dydaktyczne: „Przetwarzanie Energii”, „Makroświat i Mikroświat” oraz „Historię Wiedzy i Cywilizacji”. Na koniec udaliśmy się do Planetarium, by obejrzeć pokaz „Najbliższe podwórko” na temat narodzin i struktury Układu Słonecznego. Podróżowaliśmy po niesamowitych miejscach naszego systemu planetarnego, odwiedziliśmy jego odległe granice, a nawet obejrzeliśmy z bliska powierzchnię Słońca! Po 45 minutach wylądowaliśmy bezpiecznie na Ziemi i niespiesznie powędrowaliśmy do autokaru, by wrócić do szkoły. Mamy nadzieję, że ta ciekawa wycieczka na koniec roku będzie zapowiedzią kolejnych interesujących wypraw w drugim semestrze nauki!

Zobacz inne

Warsztaty robienia kul do kąpieli.

W naszej szkole, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, odbyły się warsztaty robienia kul do kąpieli. Najmłodsi uczniowie z  klasy “0” 

Mistrzostwa Świata Qatar 2022.

Nasza szkoła kibicuje oraz zapisuje wyniki podczas Mistrzostw Świata Qatar 2022                        

Niezwykłe osobowości w naszej szkole.

Nasi nauczyciele robią naprawdę ważne i dobre rzeczy. Nie sposób się nimi nie chwalić. Idealnym przykładem może być np. aktywność pani Asi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.