Wycieczka do EC1 klasa 6a i 6b

Facebook
Twitter
LinkedIn

Na dobry początek grudnia uczniowie klas 6a i 6b wybrali się do EC1, by zwiedzić ekspozycję rozmieszczoną na pięciu piętrach pierwszej łódzkiej elektrowni. Wszyscy doświadczali, sprawdzali i współpracowali, przemierzając kolejne ścieżki dydaktyczne: „Przetwarzanie Energii”, „Makroświat i Mikroświat” oraz „Historię Wiedzy i Cywilizacji”. Na koniec udaliśmy się do Planetarium, by obejrzeć pokaz „Najbliższe podwórko” na temat narodzin i struktury Układu Słonecznego. Podróżowaliśmy po niesamowitych miejscach naszego systemu planetarnego, odwiedziliśmy jego odległe granice, a nawet obejrzeliśmy z bliska powierzchnię Słońca! Po 45 minutach wylądowaliśmy bezpiecznie na Ziemi i niespiesznie powędrowaliśmy do autokaru, by wrócić do szkoły. Mamy nadzieję, że ta ciekawa wycieczka na koniec roku będzie zapowiedzią kolejnych interesujących wypraw w drugim semestrze nauki!

Zobacz inne

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Zarząd Towarzystwa Oświatowego “Edukacja” zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 22 listopada 2023r. o godzinie 18:00.

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA WESOŁO

Dnia 26.05 odbył się w naszej szkole dzień języka niemieckiego na wesoło. W ramach tego klasa 6b przygotowała w języku niemieckim przedstawienie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.